fbpx

WPUŚĆ MNIE  DO TWOJEGO BIZNESU

Efekty mogą Cię zdziwić

Audyt Marki Osobistej w sieci

Ten audyt jest właśnie dla Ciebie, jeśli: 

Z myślą o takich osobach jak ty przygotowałam

AUDYT MARKI OSOBISTEJ

Prowadzenie własnego biznesu i tworzenie swojej marki osobistej w sieci wymaga wiele pracy i pogodzenia wielu ról. 

Często zapominamy o tym, jak ważne jest spojrzenie na siebie i na swój biznes z lotu ptaka. Zatopione w morzu małych codziennych zadań nie zastanawiamy się, jak widzą to nasi odbiorcy. Zapętlamy się we własnych myślach i działaniach, co wprowadza chaos. 

Zarówno my, jak i nasze biznesy przechodzimy od czasu do czasu proces transformacji i doprecyzowania grupy docelowej. Może się tak zdarzyć, że wtedy nasz przekaz przestaje być „ostry” i zrozumiały. 

Podczas tego audytu oferuję Ci spojrzenie z boku. Szczery feedback dotyczący Twoich działań i widoczności Twojej marki w sieci. 
Nie zabraknie także strategicznego spojrzenia na całość oraz propozycji spersonalizowanych rozwiązań i działań dla Ciebie. 

W trakcie audytu przekażę Ci wiele informacji. Do podsumowania wybiorę garść najważniejszych działań pod kątem strategicznym, wizerunkowym i komunikacyjnym, które powinnaś wprowadzić w ciągu kilku dni, aby zobaczyć niesamowite efekty oraz by Twoja marka zaczęła działać lepiej.

Jak wygląda audyt marki krok po kroku

1

ZAMÓW I OPŁAĆ USŁUGĘ

Po założeniu zamówienia otrzymasz e-mail z ankietą i formularzem.

2

WYPEŁNIJ FORMULARZ
WSTĘPNY

Skrupulatnie przygotowuję się do naszego spotkania. Robię samodzielny audyt Twoich mediów, żeby przyjść na spotkanie z konkretnymi punktami do omówienia.

3

WYBIERZ DOGONY 
TERMIN

Wybierz w kalendarzu dogodny termin i godzinę spotkania.

4

SPOTKANIE NA ŻYWO
50-minutowy AUDYT

Przejdziemy wspólnie przez Twoje media krok po kroku. Otrzymasz spersonalizowany feedback oraz wskazówki strategiczne dla dalszego rozwoju.

5

WPROWADŹ 
W ŻYCIE Z ŁATWOŚCIĄ

Po spotkaniu utrzymasz podsumowanie na maila: 
 5-6 punktów, które będziesz mogła wdrożyć w najbliższych dniach. 
Wybiorę te działania, które Cię nie przytłoczą, ale będą najważniejsze na Twoim poziomie rozwoju marki. 

Atrakcyjna Marka Osobista to coś więcej niż… kolory, logo i krzykliwe hasło! 

 

Tego uczę moje klientki.

co otrzymasz w ramach audYtu marki?

 
  • Spojrzenie na Twoją Markę i biznes w sieci z lotu ptaka – z perspektywy zewnętrznego obserwatora. 

  • Audyt social mediów i działań w sieci z odniesieniami i wskazówkami do wdrożenia.
  • Dogodny dla Ciebie termin i godzinę spotkania. 
  • Nagranie naszego spotkania do późniejszego odsłuchania. 
  • Podsumowanie w formie checklisty: 5-6 punktów wyselekcjonowanych zadań, które powinnaś wdrożyć, żeby Twoja marka działała lepiej. 

390zł

URODZINOWA FIESTA!

28-30 grudnia 

199zł

Kim jestem?

kreatorka atrakcyjnych marek osobistych online

Patrycja Burzawa-Toczony @patrycja_burzawa

Wspieram przedsiębiorcze kobiety w budowaniu Atrakcyjnych Marek Osobistych w sieci.

Uczę kobiety jak przyciągać uwagę klientów każdego dnia, dzięki przemyślanej strategii swojej marki osobistej opartej na sprzedaży wiedzy i usług. Pomagam budować wizerunek eksperta i wprowadzić efektywne działania dla Twojej marki tak, żebyś została zauważona w tłumie.

W pracy wykorzystuję 6 lat doświadczenia w kreowaniu wizerunku kobiet, pracy w marketingu i sprzedaży. Wspieram głównie kobiety, które sprzedają usługi lub wiedzę ekspercką w sieci.


Według moich klientek:

jESZCZE SIĘ ZASTANAWIASZ?

zOBACZ, co mówią o audycie moje klientki

"Zdecydowałam się na Audyt Marki Osobistej z Patrycją, bo chcialam aby ktoś spojrzał kompleksowo na moje działania okiem potencjalnego klienta i dał mi konstruktywny feedback. Patrycja przed naszym spotkaniem dokładnie przeanalizowała moje miejsca w sieci.

Podczas rozmowy otrzymałam mnóstwo świetnych pomysłów na to, jak dotrzeć do moich potencjalnych klientów oraz jak się z nimi komunikować. W trakcie spotkania zanotowałam wiele cennych informacji i pomysłów, a największą wartość dla mnie miało to, że Patrycja pomogła mi zidentyfikować i nazwać mój wyróżnik!

Jeśli szukasz osoby, która pomoże Ci w ułożeniu strategii komunikacji, znajdzie Twój wyróżnik, a jednocześnie zarazi pozytywną energią i zmotywuje Cię do działania, to polecam skorzystanie z usług Patrycji w ramach Audytu Marki Osobistej."
Magda Zimny
www.magdazimny.pl
"Do tej pory robiłam wszystko sama i nie korzystałam z pomocy profesjonalistów w zakresie moich social mediów. Wdrażałam trochę po omacku różne wskazówki z internetu i z kursów, w których brałam udział. Nie miałam większych problemów z pozyskiwaniem klientów ani swoją widocznością w sieci, ale wiele razy się zastanawiałam czy robię to dobrze i czy mogę coś poprawić, żeby było jeszcze lepiej. Czułam, że potrzebuję świeżego spojrzenia osoby z zewnątrz, która mnie nie zna i da mi feedback czy to, co robię ma w ogóle sens ;).

W trakcie przemiłej godziny, spędzonej z Patrycją na audycie, dowiedziałam się, jak wygląda obecny stan mojej marki w sieci i jakie zmiany mogę wdrożyć (i jak to zrobić), aby poprawić sytuację. Po audycie poczułam się: z jednej strony – uspokojona, że nie jest tak źle, jak myślałam, a z drugiej strony – dostałam konkretne, mięsiste rady: CO i JAK robić, aby moja marka była spójna i generowała jeszcze lepsze wyniki. Sądzę, że wielu z zaproponowanych mi rzeczy sama bym w życiu nie wyłapała… choćbym nie wiem, ile czytała i klikała w internecie 😉

Chcę też dodać, że Patrycja jest niesamowicie sympatyczną, ciepłą i empatyczną osobą. Totalnie wczuła się w moją sytuację i znalazła wskazówki idealnie dopasowane do mojego etapu rozwoju biznesu, co dla mnie jest niesamowicie ważne. Nie było to „oderwane od czapy” jak niektóre rady, które można znaleźć w sieci czy nawet w drogich kursach. Patrycja była świetnie przygotowana do spotkania ze mną, zapoznała się ze wszystkimi podesłanymi linkami i dała mi konkretne, indywidualne i unikalne rady.

Po wszystkim dostałam też super podsumowanie, dzięki czemu nic mi nie umknie i mogę stopniowo wdrażać zmiany krok po kroku.
Polecam gorąco Audyt Marki u Patrycji!"
Agata Gacka
www.lunchcoach.pl

Najczęściej zadawane pytania

Usługa powinna się odbyć do 30 dni po zamówieniu. Jeśli masz wyjątkową sytuację, napisz do mnie e-mail, a uzgodnimy inny termin (nie dłuższy niż 60dni).

Tak, otrzymasz fakturę (bez VAT).

Spotkania odbywają się przy pomocy darmowej aplikacji Google Meet. Jedyne czego potrzebujesz to dobre łącze internetowe, sprawna kamera i mikrofon.

Ta oferta dotyczy audytu dotychczasowych działań marki. 
Jeśli dopiero zaczynasz i nie masz jeszcze żadnych kanałów komunikacji w sieci, to nie jest to usługa dla Ciebie. 
Sprawdź ofertę mentoringu atrakcyjnej marki osobistej.

 

© STYLOWA STRONA BIZNESU  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU