fbpx

II edycja-START październik 2023

Program rozwojowy
dla kobiecych marek osobistych.

Zacznij lekko i REGULARNIE tworzyć
TREŚCI DLA SWOJEJ MARKI,
które pomogą Ci realizować Twoje CELE BIZNESOWE.

Skoro tu jesteś zależy Ci na rozwoju Twojej marki. Więc tworzysz swoje treści na social media ale czasem masz poczucie, że to bez sensu. 

Chcę Cię z tym zaprzyjaźnić i pokazać, że kiedy działasz z głową, opór tworzenia, strach, poczucie bezsensu znika. 
Żadna droga nie jest identyczna, ale jestem pewna, że z moim wsparciem przejdziesz ją znacznie szybciej. 

Nie chcę, żebyś czuła frustrację, bo… tworzysz dużo, a nie ma efektów lub poczuciem winy, bo robisz coś z przypadku lub masz zastoje w publikacjach, a Twoja marka się nie rozwija tak szybko jakbyś tego chciała. 

💗 Zmieńmy FRUSTRACJĘ w EKSCYTACJĘ i spokój 💗

Tylko szaleniec robi ciągle to samo i liczy na inne efekty.  Prawda? 😉 

Jeśli, to co robisz nie działa – czas to zmienić. I chcę Ci w tym pomóc. 
Powiem, że nic NIE MUSISZ! Chcę Ci pokazać, że MOŻESZ i to od Ciebie zależy, co zrobisz. Wszystko jest w Twoich rękach.

Chcę rozpalić w Tobie ogień tworzenia, kreatywności oraz dać Ci niezbędne wsparcie i wiedzę w drodze do tworzenia, publikowania dobrych, działających treści w zgodzie z Tobą. 

💗 Posłuchaj co o tym programie mówią uczestniczki 1 edycji 💗

Nabór trwa do 2 października. Liczba miejsc ograniczona do 8-10 osób
(otwieram nabór do 2 grup, w każdej grupie maksymalnie 4/5 osób).
WARUNKIEM DOŁĄCZENIA JEST ROZMOWA KWALIFIKUJĄCA DO PROGRAMU.
*Chcę mieć pewność, że ten program jest dla Ciebie oraz poznać Cię, żeby opowiednio dobrać grupy. 

📍Chcę poczytać więcej o tym programie, zanim umówię się na spotkanie 📍

(PRZEJDŹ DALEJ)

Wiem, że czasem się dręczysz i załamujesz ręce. Chciałabym żeby ktoś po prostu powiedział Ci… o co tu chodzi i jak to zrobić, żeby działało. Jesteś ambitna i chcesz rozwijać siebie, markę i biznes, ale wiesz, że bez tworzenia regularnie contentu, jest to trudne.  

Chcę, żebyś poczuła lekkość w tworzeniu contentu i nie martwiła się “co jutro” a potem wrzucała “byle co” na ostatnią chwilę. 

Podam Ci moje sprawdzone sposoby na szybkie i sprytne tworzenie contentu. Razem z grupą mastermindową wesprzemy Twoją kreatywność i pobudzimy do aktywności 💗ZOBACZ OPINIE UCZESTNICZEK 1 EDYCJI 

Ten program jest
dla Ciebie jeśli:
 

prowadząca program

kreatorka atrakcyjnych marek osobistych online

Patrycja Burzawa-Toczony @patrycja_burzawa

Wspieram przedsiębiorcze kobiety w budowaniu Atrakcyjnych Marek Osobistych w sieci.

Uczę kobiety jak przyciągać uwagę klientów każdego dnia, dzięki przemyślanej strategii swojej marki osobistej opartej na sprzedaży wiedzy i usług. Pomagam budować wizerunek eksperta i wprowadzić efektywne działania dla Twojej marki tak, żebyś została zauważona w tłumie.

W ramach Kreatywnej Agencji Marketingowej StylowaStronaBiznesu razem z moim zespołem świadczymy usługi, które wspierają przedsiębiorcze kobiety w content marketingu. 

W pracy wykorzystuję 6 lat doświadczenia w kreowaniu wizerunku kobiet, pracy w marketingu i sprzedaży. Wspieram głównie kobiety, które sprzedają usługi lub wiedzę ekspercką w sieci.

 

Według moich klientek podczas spotkań

co otrzymasz w ramach tego 3-miesięcznego programu?

  
 • AUDYT Twojej marki osobistej i jej działań w sieci. Zidentyfikujemy obszary, które wymagają zaopiekowania i poprawy, żeby Twoja marka stała się bardziej widoczna i odpowiednio postrzegana przez Twoich odbiorców.
  (indywidualna sesja na start programu – 60minut).

   

 • 3 spotkania MASTERMIND 
  Produktywna burza mózgów z innymi kobietami takimi jak Ty! Otrzymujesz moje mentorskie wsparcie oraz wsparcie i kreatywność grupy. 
  (spotkania grupowe z mentorem 1 raz/msc. – 120minut)

   

 • 12 spotkań CONTENTDAY Najlepszy “bacik” na aktywację działania! Tutaj nie ma już wymówek, tworzymy content i contentplany. Indywidualnie REALIZUJESZ plany contentowe i biznesowe, które wspólnie omawiamy na Mastermindzie z wsparciem grupy na żywo. 
  (spotkania grupowe 1 raz/tydzień – 60minut)

   

 • spotkania szkoleniowe CONTENTMIND z sesją Q&A  Rozmawiamy o contencie dla efektywnego rozwoju marki osobistej. Sesje szkoleniowe dopasowane do poziomu grupy, real time – zyskujesz odpowiedzi na nutrujące pytania. Chcę, żebyś otrzymała tyle, ile właśnie TERAZ potrzebujesz. Kończymy z wiecznym pochłanianiem wiedzy, przechodzimy do działania! Dostaniesz tyle, ile potrzebujesz, żeby ruszyć z miejsca. 
  (wsparcie mentoringowe i coachingowe, spotkanie grupowe 3x90minut)

   

 • CHAT wsparcie grupy na przestrzeni całego programu (grupa na Discord).

  BONUS I.  Wstęp do Klubu Książki Rozwojowej na czas trwania programu. 
  Wyciągamy sedno z książek i wprowadzamy w życie. Spotkanie ma formę spotkania przy kawie online. Wymieniamy się spostrzeżeniami, wnioskami i pomysłami na wdrożenie w życie wskazówek z książki.(wybrane książki w ramach klubu kupujesz sama w formie, jaka najbardziej Ci odpowiada papierowa, ebook, audiobook)

  BONUS II. Co miesiąc dawka inspiracji do publikacji na Instagramie w postaci Banku pomysłów.

  BONUS III. Materiały szkoleniowe ebook i checklista dla wsparcia efektywności Twojego wideo w biznesie. 

  BONUS IV. Mój autorski arkusz do planowania contentu na 3 miesiące, który wspiera mnie oraz wiele moich klientek w działaniach contentowych. 

   

Inwestycja w efektywny rozwój Twojej marki osobistej i biznesu w sieci.
*Możliwe jest podzielenie płatności na 3 raty (3x669zł) lub 6 rat (6x349zł).

2999zł

1999zł 

Zobacz pełne OPINIE uczestniczek I EDYCJI programu.

opinia GOSI

nagranie SPOTKANIA Z GOSIĄ @malgorzatanitka_pl, 06 września 2023

opinia AGATY I ANI

nagranie SPOTKANIA z AGATĄ @THE_ITALIANEFFECT I aNIĄ @ELFOWE_BIZUTERIA_Z_BAJKI, 05 WRZEŚNIA 2023

opinia agnieszki

nagranie pochodzi z live, który przeprowadziłam z @freemina.wear, 23 sierpnia 2023 na Instagramie @patrycja_burzawa

opinia Marysi

nagranie pochodzi z live, który przeprowadziłam z @websitekreacje, 31 sierpnia 2023 na Instagramie @patrycja_burzawa

zastanawiasz się czy warto ze mną pracować?

zOBACZ co mówią klientki o współpracy ze mną:

Cześć! Jestem Małgosia, przedsiębiorca wielu pasji. Właśnie skończyłam strategiczne spotkanie z Patrycją. Zastanawiałam się czy takie spotkanie jest mi potrzebne, bo siedzę już w tym temacie od jakiegoś czasu. Teraz nie żałuję! Co za energia! Co za kobieta! Ciepła, otwarta i kompetentna. Definitywnie rozjaśniło mi się w głowie, bo ilość wiedzy, którą podzieliła się podczas sesji była niesamowita. Patrycja podchodzi do tematu w sposób kompleksowy, przy czym ma wyjątkowy dar łatwego i obrazowego przekazywania wiedzy, a dodatkowo bardzo mocno wchodzi w emocje. Czuje i rozumie swojego klienta. Wyjaśnia rzeczy w taki sposób, żeby naprawdę zrozumieć, jak wszystko się łączy. Same konkrety bez lania wody, a wskazówkami i przykładami sypie jak z rękawa. Nawet te obszary, które do tej pory były trudne do ogarnięcia, z racji wielu moich pasji, okazały się teraz proste. Mam gotowce, które mogę zastosować od zaraz!
Dziękuję serdecznie i polecam z całego serca!
Małgorzata Nitka
psychodietetyk, StyleCoach
www.malgorzatanitka.pl
Na profil Patrycji trafiłam przez przypadek, ale wiadomo, nie ma przypadków. Od razu poczułam, że ta dziewczyna jest wyjątkowa. Pomogła mi poukładać w głowie, to czego nie mogłam ułożyć sama. Spojrzenie z innej perspektywy, to jest to czego mi było trzeba. Spotkanie było bardzo konkretne. Krok po kroku przechodziłyśmy przez wszystkie aspekty strategii mojej marki i już w trakcie Patrycja podpowiadała rozwiązania, inspirowała i przy tym była bardzo kreatywna. Gorąco polecam współpracę z Patrycją!
Agnieszka Mikos
przedsiębiorczyni, inwestorka
www.polkainwestuje.pl
Jako przedsiębiorczyni, która działa w sieci od dłuższego czasu realizując różne pasje, nie potrafiłam ich połączyć w spójny i autentyczny wizerunek. Patrycję poznałam w Akademii Biznesu, w której obie brałyśmy udział i współpracowałam z nią bezpośrednio podczas tworzenia mojej marki osobistej i brałam udział w jej wyzwaniu pokazywania się przed kamerą. Patrycja jest konkretną, dynamiczną osobą, sypiąca pomysłami i alternatywami jak z rękawa. Jej kreatywność nie zna granic i w świetny sposób pomaga przełożyć pomysł na realne działanie. Podsumowując współpracę z Patrycja w 3 słowach to: konkret, kreatywność i humor. Na pewno jeszcze będziemy miały okazję razem współpracować, polecam w ciemno 🤩
Małgorzata Ryś hipnoterapeutka
www.malgorzatarys.pl

Najczęściej zadawane pytania

Na spotkaniu poznaje Twój biznes i markę. Sprawdzam, czy jesteś na poziomie rozwoju, w którym faktycznie skorzystasz w tym programie. Jeśli nie już nas potkaniu udzielę Ci takiej informacji. Przedstawię Ci też warunki udziału oraz szczegółowy plan ramowy BusinessContentMindu.Spotkanie nie zobowiązuje do udziału.

Otrzymasz link do spotkania na GoogleMeet.

Tak. Na zakup programu wystawiam fakturę (bez VAT).

W przypadku podzielenia na 3 raty, operację wykonuję ja. Co miesiąc wystawiam fakturę (zobowiązujesz się do zapłacenia wszystkich rat). 

W przypadku 6 rat. Obsługę przekazuję TubaPay – cyfrowe usługi finansowe. 
Jest to okres dłuższy niż czas trwania programu.  Jednak wiem, że możesz potrzebować takiego rozłożenia płatności. 

© STYLOWA STRONA BIZNESU  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU