PODCAST
sTYLOWA STRONA BIZNESU

Odcinek 2

Jak mądrze i minimalistycznie spakować kosmetyczkę na wakacje? 

Okładka podcast

Przypuszczalnie każda kobieta ma dylemat co spakować do swojej kosmetyczki na wakacje. Co zabrać, żeby niczego nie zabrakło, ale też, żeby się nie przeładować zbędnymi rzeczami.  Szczególnie kiedy na wakacje wybieramy się samolotem, waga bagażu ma znaczenie. 
W tym odcinku dzielę się moimi sposobami, metodami, trikami na mądre pakowanie kosmetyczki. 

1. Nie pakuj kosmetyków bezpośrednio do kosmetyczki! Łatwo dokładać i dokładać, kiedy widzimy, że jeszcze jest miejsce. Najpierw przygotuj kosmetyki, a potem włóż je do kosmetyczki i nawet jeśli będzie jeszcze miejsce, nic nie dokładaj. 

2. Przelewaj produkty do mniejszych buteleczek, pojemników. Możesz je dostać w drogeriach na sztuki lub w setach podróżnych. 

3. Możesz kupić mini produkty. Szampon, pasta do zębów, peeling. W drogerii znajdziesz pełno takich produktów. 
Jeśli borykasz się z alergiami, nie polecam Ci tego rozwiązania. Lepiej przelewaj swoje sprawdzone produkty do mniejszych buteleczek. 

4. Kosmetyki wielozadaniowe do makijażu. Kto powiedział, że opis kosmetyku zobowiązuje do konkretnego użycia? U mnie paleta do makijażu twarzy (brązer, rozświetlacz i róż) dobrze sprawdzają się także do lekkiego, dziennego makijażu oka. Przetestuj swoje kosmetyki, zanim pojedziesz na wakacje, żebyś miała pewność, że w innej roli zdają egzamin. 

5. Pakuj kosmetyki kolorowe z głową. Zastanów się, co czeka Cię na wakacjach. Jeśli planujesz całe dnie spędzić nad morzem, przypuszczam, że cała kosmetyczka do makijażu, nie będzie Ci potrzebna. Jeśli planujesz bardziej eleganckie wyjścia, koniecznie zabierz cienie do powiek (można nimi uzyskać mocniejszy makijaż oka oraz błyszczący cień, a może skusisz się na pomadkę w intensywnym odcieniu?) 

Pamiętaj o tym, żeby zabrać filtry do ciała (szerokie spektrum od +10 do +50) i twarzy (mocna ochrona UVA, UVB +50). 
Wakacyjny czas to duże wyzwanie dla naszej skóry pamiętaj, żeby dużo pić i nawilżać skórę zabierz balsam do ciała i krem do twarzy. 

Jeśli jeszcze przed wyjazdem na wakacje chcesz uporządkować swoją kosmetyczkę pielęgnacyjną i makijażową, żeby pakowanie się na wakacje poszło sprawnie. Dołącz do WAKACYJNEGO PRZEGLĄDU KOSMETYCZKI. Szczegóły znajdziesz poniżej. 

zapraszam Cię Na

Wakacyjny przegląd kosmetyczki!

Podczas półgodzinnego spotkania omówimy co masz w w swojej kosmetyczce pielęgnacyjnej i /lub makijażowej. 

Czy są to kosmetyki odpowiednie dla Ciebie.

Czy służą Twojej skórze i spełniają oczekiwania. 

Omówimy, co możesz zmienić lub używać inaczej. 
Otrzymasz praktycznie wskazówki, spersonalizowane dla Twojej skóry i potrzeb. 

Podobne wpisy